BREAKING NEWS

Sali Berisha tregon "postin" që ka marrë Yuri Kim në PD: Në emër të gjithë shqiptarëve mos…

Sali Berisha tregon "postin" që ka marrë Yuri Kim në
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja në qeveri, zbardhet vendimi i fundit

Ndryshime të reja në qeveri, zbardhet vendimi i fundit
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x

Aktualitet

Digjet shtëpia e Klodian Çalamanit, dyshohet si hakmarrje për vrasjen e 8 vjeçarit, reagon policia

Digjet shtëpia e Klodian Çalamanit, dyshohet si hakmarrje për

Dhoma ku jetonte 38-vjecari është shkrumbuar bashke me orendite.

Nuk dihet motivi i rënies se flakeve dhe nese jane njoftuar zjarrfikësja dhe policia. Po ashtu nuk bëhet ende e ditur nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidentale.

Ndërkohë policia e Fierit ka dhënë një informacion zyrtar në lidhje me djegien e banesës së Klodian Calamanit, autorit të vrasjes së Mateos, 8-vjeçarit i cili u masakrua nga fqinji i tij.

Sipas policisë, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Informacion paraprak

Në fshatin Grecalli, Fier, ka marë flakë dhe është djegur pjesërisht banesa e shtetasit K. Ç., 39 vjeç.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.