BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Mjetet e ushtrisë zbarkojnë në bulevardin e Tiranës

Çfarë po ndodh? Mjetet e ushtrisë zbarkojnë në

Mjetet e ushtrisë kanë zbarkuar këtë të premte në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në kuadër të 110-vjetorit të krijimit të shtetit shqiptar dhe përvjetorit të themelimit të Ushtrisë Shqiptare.

Ministria e Mbrojtjes do të organizojë një koncert në Pallatin e Kongreseve ditën e nesërme më 3 dhjetor në orën 19.00 nën kauzën  “SË BASHKU, PËR PAQEN”.

Të ardhurat e mbledhura nga ky event do të shkojnë në mbështetje të familjeve ukrainase me fëmijë të lënduar nga lufta.

NJOFTIMI:

Në kuadër të 110-vjetorit të krijimit të Shtetit Shqiptar dhe përvjetorit të themelimit të Ushtrisë Shqiptare, Ministria e Mbrojtjes do të organizojë një koncert madhështor në Pallatin e Kongreseve, i pari i këtij lloji, ditën e nesërme, datë 3 dhjetor, ora 19.00.

Nën kauzën “SË BASHKU, PËR PAQEN”, të ardhurat e realizuara nga ky event do të shkojnë në mbështetje të famlijeve ukrainase me fëmijë të lënduar nga lufta.

Më të lexuarat