BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x
BREAKING NEWS

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi Ramën, ja çfarë pritet të ndodhë

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi
x
BREAKING NEWS

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e fundit të 35-vjeçares para se të vritej nga burri: Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte…

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e
x
BREAKING NEWS

"Policia e dinte për...", familjari i gruas së vrarë zbardh detaje të reja nga ngjarja tronditëse

"Policia e dinte për...", familjari i gruas së vrarë
x

Aktualitet

Horror në vendin fqinj/ Shqiptari u gjet me fyt të prerë, zbardhen detaje tronditëse, ja si ndodhi ngjarja

Horror në vendin fqinj/ Shqiptari u gjet me fyt të prerë,

Mediet greke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me vdekjen e një 35-vjeçari i cili u gjet i pajetë mëngjesin e sotëm në një arë në ishullin e Kretës.

Viktima dyshohet të jetë shqiptar, ndërsa mësohet se është baba i dy fëmijëve. Sipas informacioneve të deritanishme viktima është prerë në fyt me një sharrë elektrike teksa po krasiste ullinjtë në arë.

Ndërkohë sipas të dhënave të fundit mësohet se ngjarja ka ndodhur para syve të dëshmitarëve okularë, të cilët kanë njoftuar menjëherë autoritetet. Ata thanë se dëgjuan ulërimën e viktimës.

35-vjeçari fatkeq kishte shkuar në arë për të bërë punë bujqësore. Tragjedia ndodhi kur viktima filloi të krasiste pemët e ullinjve, kur 35-vjeçari humbi ekuilibrin, u rrëzua me sharrën elektrike që i rrëshqiti nga duart dhe i shkaktoi plagë fatale fyt.

Mediet greke shkruajnë se sharra elektrike i shkaktoi viktimës shkëputje të pjesshme të kokës nga trupi.