BREAKING NEWS

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret e Korçës, ja çfarë ndodhi kur po lëvizte në këmbë në pedonalen e qytetit

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret
x
BREAKING NEWS

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë me motin më 1 Shkurt

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do
x
BREAKING NEWS

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?", drejtuesi demokrat në Fier i jep përgjigjen e fortë Berishës: Ish-politikani i korruptuar vetëm vjell vrer sepse ka inat se...

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?",
x
BREAKING NEWS

Edi Rama jep lajmin e mirë: Kemi menduar dhe për fëmijët

Edi Rama jep lajmin e mirë: Kemi menduar dhe për fëmijët
x
BREAKING NEWS

Deklarata e bujshme e Lulzim Bashës: Dy dëshmitarë kyç mund të çojnë pas hekurave gjysmën e qeverisë Rama

Deklarata e bujshme e Lulzim Bashës: Dy dëshmitarë kyç
x
BREAKING NEWS

Gazment Bardhi i përgjigjet akuzave të Sali Berishës: Sulme të pa padenja, por të padëmshme

Gazment Bardhi i përgjigjet akuzave të Sali Berishës: Sulme
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat e forta për drejtuesin demokrat në Fier: Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?

Sali Berisha nxjerr prapaskenat e forta për drejtuesin demokrat në
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata epidemiologjike
x

Aktualitet

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e veçantë”, kjo është farmacistja 34-vjeçare dhe vajza e mjekut të njohur që u hodh me fëmijën 1 vjeç nga kati i pestë. Shoqja e saj prek me fjalët

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e

Një ngjarje tronditëse është shënuar në Vlorë ditën e sotme, ku Pamela Mërtiri, 34-vjeçarja, u vetëhodh nga një pallat 5-katësh në Vlorë, bashkë me fëmijën 1 vjeç.

Kjo që shikoni në foto është farmacistja dhe vajza e mjekut të njohur Viron Mërtirit, mjek i njohur në qytetin bregdetar, tashmë në pension. 

Burime bëjnë me dije se 34-vjeçarja kishte disa probleme kohët e fundit. Shoqja e saj e Universitetit ka bërë një postim prekës.

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e

Ajo shkruan:

Na hidhërove shume o mikeshë e vecante, shume. Pushofsh ne paqe shpirt i bardhe, bashke me engjellin e vogël.