BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x
BREAKING NEWS

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi Ramën, ja çfarë pritet të ndodhë

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi
x
BREAKING NEWS

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e fundit të 35-vjeçares para se të vritej nga burri: Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte…

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e
x
BREAKING NEWS

"Policia e dinte për...", familjari i gruas së vrarë zbardh detaje të reja nga ngjarja tronditëse

"Policia e dinte për...", familjari i gruas së vrarë
x

Aktualitet

"Rama e kërkon Martinajn të vdekur"/ Ish drejtuesi i Policisë trondit me deklaratën: Palë kundërshtare me të shumëkërkuarin. Në qeverinë shqiptare ka ministra të emëruar nga...

"Rama e kërkon Martinajn të vdekur"/ Ish drejtuesi i

Ish-drejtuesi i Policisë, Shemsi Prençi u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se deklarata e kryeministrit Edi Rama për Ervis Martinajn, tregon se ky i fundit fillimisht e kërkon të vdekur.

Në analizën që bëri, Prençi tha se deklarata e Ramës të krijon përshtyjen që kreu i qeverisë është palë kundërshtare me Ervis Marinajn.

“Në qeverinë shqiptare ka ministra të emëruar nga grupet kriminale në Shqipëri dhe ata kanë shumë forcë në qeverinë shqiptare. Po ta shikoni në sinkron, prononcimin e Ramës për rastin e Ervis Martinajt, do të shikoni një diskordancë midis qëndrimit të kryeministrit në raport me Martinajn, ai thotë: Ose gjejeni të vdekur dhe thoni popullit të vërtetën ose gjejeni të gjallë dhe çojeni para drejtësisë. Pra fillimisht e kërkon të vdekur dhe të krijon përshtypjen sikur kryeministri është palë kundërshtare me Ervis Marinajn”, u shpreh Martinaj.