BREAKING NEWS

Paralajmërohet vështirësi lëvizjeje në aksin Durrës-Elbasan, Policia del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Duke nisur nga ora 22:00 deri në mëngjes…

Paralajmërohet vështirësi lëvizjeje në aksin
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta ish-kryetari i bashkisë së Durrësit

E trishtë/ Ndahet nga jeta ish-kryetari i bashkisë së
x
BREAKING NEWS

U arrestua për pastrim parash, ish-zyrtarja Alda Klosi përfundon në spital

U arrestua për pastrim parash, ish-zyrtarja Alda Klosi përfundon
x
BREAKING NEWS

Acari “pushton” Shqipërinë, ja cilat pritet të jenë ditët më të ftohta të javës së ardhshme

Acari “pushton” Shqipërinë, ja cilat pritet të
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Humbje e madhe për Shqipërinë, ndahet nga jeta aktori i talentuar shkodran

Arti në zi/ Humbje e madhe për Shqipërinë, ndahet nga jeta
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për shqiptarët/ Gjermanisë i duhen 400 mijë punëtorë në vit, ja çfarë pritet

Lajm i mirë për shqiptarët/ Gjermanisë i duhen 400 mijë
x
BREAKING NEWS

Pentagoni shkatërroi balonën ‘spiune’, vjen reagimi i menjëhershëm i Kinës

Pentagoni shkatërroi balonën ‘spiune’, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, ja çfarë ndodh me monedhat e tjera

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa blihen dhe shiten
x

Bota

Gjendja shëndetësore e Putinit përkeqësohet, presidenti rus përballet me të papriturën, alarmohen oficerët e sigurës

Gjendja shëndetësore e Putinit përkeqësohet, presidenti rus

Vladimir Putin është rrëzuar nga shkallët në rezidencën e tij zyrtare ndërsa ende nuk është rikuperuar nga kanceri, sipas një kanali në Telegram, shkruan Daily Mail.

Udhëheqësi 70-vjeçar rus, shëndeti i të cilit është përkeqësuar dukshëm që kur filloi luftën e tij në Ukrainë, u rrëzua të mërkurën në mbrëmje duke zbritur shkallët në shtëpinë e tij në Moskë.

Gjenerali SVR ka postuar përditësime në lidhje me shëndetin e Putinit që nga fillimi i luftës, megjithëse nuk ka ofruar asnjë provë për të mbështetur pretendimet e tij. Ngjarja ndodhi para truprojave të presidentit, të cilët reaguan shpejt dhe i erdhën menjëjerë në ndihmë Putinit.

“Tre oficerë sigurie ndihmuan presidentin të ulej dhe thirrën mjekët që ishin në detyrë në rezidencë.” Pavarësisht raportimeve, Putini u pa duke vizituar një laborator në Moskë të nesërmen por në gjendje të mirë shëndetësore.

Spekulimet për shëndetin e Putinit janë përhapur që kur ai urdhëroi pushtimin e Ukrainës më 24 shkurt.