BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x
BREAKING NEWS

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në gjykatë PD-në, ja çfarë do ndodhë me “Foltoren” pas gjykimit të Apelit

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në
x

Bota

Tronditëse/ Krim makabër brenda familjes, 48 vjeçari vret vëllain, kunatën dhe dy djemtë e tyre. Më pas merr një tjetër vendim drastik, bashkëshortja e autorit vë alarmin

Tronditëse/ Krim makabër brenda familjes, 48 vjeçari vret

Një krim makabër është shënuar brenda familjes mëngjesin e sotëm në Siçili. Katër persona mbetën të vrarë nga një burrë që qëlloi veten në rrugë më pas.

Vrasësi është identifikuar si Angelo Tardino, 48 vjeç, ndërkohë që viktimat janë vëllai i tij, kunata dhe fëmijët e çiftit.

Ngjarja ka ndodhur në via Riesi, brenda një ndërtese. Karabinierët po hetojnë motivin, ndërkohë që paraprakisht dyshohet se shkak për krimin e rëndë brenda familjes kanë qenë çështjen ekonomike.

Mes të vdekurve janë dy djemtë e çiftit 11 dhe 15 vjeç.

Alarmi është ngritur nga bashkëshortja e vrasësit, e cila ka thirrur karabinierët. Rruga ku ndodhi vrasja është rrethuar nga policia, ndërkohë që po kryhen hetimet për të ndërtuar dinamikën e saktë.

Pasi u arratis, Angelo Tardino qëlloi veten në rrugë, ndërsa ndërroi jetë në ambulancë disa minuta më vonë, pa mundur që të dërgohet me shenja jete në spital.