BREAKING NEWS

Vjen kthesa/ Reshje shiu apo temperatura të larta? Njihuni me parashikimin e motit për datën 16 gusht 2022

Vjen kthesa/ Reshje shiu apo temperatura të larta? Njihuni me parashikimin
x
BREAKING NEWS

Peshëngritja shqiptare me një tjetër Kampion Europe, Ertjan Kofsha rrëmben 3 medalje ari

Peshëngritja shqiptare me një tjetër Kampion Europe, Ertjan
x
BREAKING NEWS

“Llogaridhënia, e pashmangshme!”, Meta bën paralajmërimin e fortë: Kush kërkon të shpikë investitorë strategjikë, i ka...

“Llogaridhënia, e pashmangshme!”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Foto/ Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm në Tiranë, reagon policia: U plagosën 3 qytetarë dhe...

Foto/ Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Aksident i frikshëm në Tiranë, shoferja doli në trotuar dhe mori përpara kalimtarët, kush është çifti që u përplas sonte te Komuna e Parisit

Emrat/ Aksident i frikshëm në Tiranë, shoferja doli në
x
BREAKING NEWS

“PD-ja u zgjua nga gjumi letargjik”, deputeti demokrat bën paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“PD-ja u zgjua nga gjumi letargjik”, deputeti demokrat bën
x
BREAKING NEWS

“Hpni sytë!”, Karamuço paralajmëron Policinë e Shtetit e plas deklaratën e fortë: Netflix po përdoret nga grupet kriminale nga Tirana për...

“Hpni sytë!”, Karamuço paralajmëron Policinë e
x
BREAKING NEWS

“Meta duhet të vërë me shpatulla pas muri qeverinë”, Gjekmarkaj bën paralajmërimin e fortë: Në shtator presim një luftë...

“Meta duhet të vërë me shpatulla pas muri
x

Ekonomia

Monedhat kryesore në pikiatë! Ja me sa këmbehen sot

Monedhat kryesore në pikiatë! Ja me sa këmbehen sot

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 28.06.2022.

Monedhat kryesore në pikiatë! Ja me sa këmbehen sot

Më të lexuarat