BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Gossip

"A mund të dal nga dera e kuqe?"/ Jetmiri kërkon të largohet nga shtëpia?

"A mund të dal nga dera e kuqe?"/ Jetmiri kërkon të

Ditën e djeshme Jetmiri ka deklaruar se do të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip dhe kjo për shkak të kërcënimt që Egla supozohet që i ka bërë atij, duke i thënë se do “shkul dhëmbët”.

Lidhur me këtë situatë, Egla është shprehur se Jetmiri e ka provokuar disa herë. Nga ana tjetër, Jetmiri është shprehur se Egla i ka kaluar të gjitha limitet me ofendimet e saj.

Ndërkohë që është komentuar në studio nga opinionistët për sjelljet e tij kanë qenë gjithashtu ngacmuese. Për shkak të këtyre reagimeve, Jetmiri ka kërkuar që të dalë nga shtëpia.

“Meqë qenka kështu, a mund te dalë tani nga dera e kuqe?”, ka pyetur Jetmiri.

Pas kësaj situate, Ledioni i ka kërkuar Jetmirit të shkojë në dhomën e rrëfimti, ku i ka kujtuar se ai ka hyrë brenda shtëpisë për të dhënë një model të mirë dhe jo ai që është prezantuar derimë tani.