BREAKING NEWS

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon ‘flakë për flakë’ politologu i njohur dhe plas paralajmërimin e fortë: Do kemi ‘prerje kokash’ nga...

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Thellohen skandalet e Presidentit/ 'Miq të ngushtë familjarë me Ilirin dhe Monikën më pas armiq dhe komplote', zbardhet kush është dëshmitarja që ka folur me gazetën austriake, bashkëshortja e biznesmenit të fuqishëm në vend dhe ish-kreu i DIA-s...

Thellohen skandalet e Presidentit/ 'Miq të ngushtë
x
BREAKING NEWS

700 mijë dollarë për një foto me Trump? Gazeta austriake i nxori skandalin, reagon sërish Ilir Meta dhe tregon çfarë ka ndodhur: Nëse ju duket Vasili si ish-presidenti i SHBA?! Kam bërë një takim si...

700 mijë dollarë për një foto me Trump? Gazeta austriake i
x
BREAKING NEWS

"Lali Eri do vijë herë pas herë të mbjellë ndonjë pemë që të dalë në TV"/ Rama këshillon banorët, tregon arsyen pse i bëri jeshile shtëpitë dhe çfarë i thanë: Mos vendosni dyshekë e makina si barrikada, kur të gjuajë komshiu me domate...

"Lali Eri do vijë herë pas herë të mbjellë
x
BREAKING NEWS

Rama i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë Ilir Metën, shpërthen Presidenti dhe e kërcënon hapur kryeministrin: Pas 25 korrikut unë do...

Rama i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë Ilir Metën,
x
BREAKING NEWS

Dënohet me tre vite burg deputetja shqiptare

Dënohet me tre vite burg deputetja shqiptare
x
BREAKING NEWS

"Ajo vijoi për gjatë 5 viteve dhe ende vijon"/ Meta del në konferencë urgjente dhe flet për prapaskenat e marrëveshjes së fshehtë Rama-Basha: E turpshme dhe tinzare e realizuar në errësirë të plotë

"Ajo vijoi për gjatë 5 viteve dhe ende vijon"/ Meta del
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Grida Duma bën veprimin e papritur në mes të mbledhjes për zgjedhjen e Presidentit të ri dhe sulmon keq Alibeajn: Ka disa individë në opozitë që duan të...

Çfarë ndodhi? Grida Duma bën veprimin e papritur në mes
x

Gossip

Ndizet rrjeti me Agron Llakajn: Mjerë kush të kupton, humbe shumë pikë...

Ndizet rrjeti me Agron Llakajn: Mjerë kush të kupton, humbe shumë

Aktori e komediani i njohur Agron Llakaj, që është shumë aktiv në rrjetet sociale, ka publikuar foton e një shofereje autobuzi.

Nuk dihet as nëse fotoja është shkrepur në Tiranë, ç’është e vërteta, por Llakaj ka tërhequr vëmendjen me shënimin e tij sipër fotografisë, që është postuar me synimin për të shkaktuar të qeshura: “Kur shoh një grua që nget një autobus, jam i lumtur për evolucionin e shoqërisë në aspektin e barazisë gjinore,… dhe pastaj pres autobusin tjetër për t’ia hipur”.

Kjo qasje e burrave në makinë është reflektuar edhe në komentet që të tjerët kanë bërë poshtë shënimit të Llakajt. Ata e kanë "masakruar" me reagime negative, por ka dhe nga ata që e kanë pritur me të qeshur.

Ndizet rrjeti me Agron Llakajn: Mjerë kush të kupton, humbe shumë

Ndizet rrjeti me Agron Llakajn: Mjerë kush të kupton, humbe shumë

Ndizet rrjeti me Agron Llakajn: Mjerë kush të kupton, humbe shumë

Ndizet rrjeti me Agron Llakajn: Mjerë kush të kupton, humbe shumë

Më të lexuarat