BREAKING NEWS

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri në alarm nga rreziku i hetimeve, mohon zërat dhe ju çon mesazh prokurorëve

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri
x
BREAKING NEWS

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non grata”, e ardhmja e tyre është burgu, koha të japin llogari për aferat ku janë zhytur

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non
x
BREAKING NEWS

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera, valë procedimesh gjatë vitit 2021, shtohen dosjet e korrupsionit në duart e specialëve

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera,
x
BREAKING NEWS

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet hyri kundravajtje / Ja gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një autobusi me nxënës, dyshohet për viktima dhe të plagosur

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një
x
BREAKING NEWS

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një numër të madh mutacionesh

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një
x
BREAKING NEWS

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë dhe SHBA-së”, Sali Berisha e paralajmëroi me burg pas largimit të Ramës, reagon për herë të parë Lulzim Basha

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë Fatos Nanos kur ishte kryeministër: Kjo vlen edhe për ty, nuk do të bierë më mendja për Lul pengun

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë
x

Gossip

“Dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti”/ Festë në shtëpinë e Arbana Osmanit, moderatorja zgjedh fjalët më emocionuese dhe prek me mesazhin e saj: Dielli mund të lindë sërish!

“Dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri

Moderatorja e njohur e Top Channel, Arbana Osmani, ka festë ditën e sotme në familjen e saj, pasi më i vogli i saj mbush 1-vjeç. Arabana ka të gjitha arsyet për të qenë e lumtur dhe e emocionuar sot në datëlindjen e parë të “Diellushkës”, siç e quan me përkëdheli të voglin e saj.

Nëse viti që lamë pas ka qenë i vështirë për të gjithë, duket se bekimi për të besuar tek mrekullitë i solli Diellin në jetë.

Moderatorja ka zgjedhur fjalët dhe fotot më të ëmbla për t’i uruar ditëlindjen e parë të birit dhe sigurisht i ka emocionuar të gjithë.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë egzistijnë dhe se Dielli mund të lindë sërish. Më ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë mama!”- janë fjalët e Arbanës të shoqëruara nga foto ku ka shumë dashuri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Më të lexuarat