BREAKING NEWS

Video/ “Po mbështesni Rusinë, jeni vërtet kaq budallenj apo jo?”, Anonymous i 'shpall luftë' Serbisë: Nuk harrojmë dhe nuk falim, na prisni!

Video/ “Po mbështesni Rusinë, jeni vërtet kaq budallenj apo
x
BREAKING NEWS

Caktohet gjyqtarja që ka në duar fatin e PD-së (EMRI)

Caktohet gjyqtarja që ka në duar fatin e PD-së (EMRI)
x
BREAKING NEWS

Dënohet me burg deputetja shqiptare

Dënohet me burg deputetja shqiptare
x
BREAKING NEWS

Paralajmëron sërish Vladimir Putin, kërcënon Europën: Do të paguajë...

Paralajmëron sërish Vladimir Putin, kërcënon Europën:
x
BREAKING NEWS

Zëvendësministrja e Financave zbardh të dhënat e fundit/ 32 emra në radar, nis kontrolli i pasurisë: Çfarë do të verifikojë njësia e posaçme

Zëvendësministrja e Financave zbardh të dhënat e fundit/ 32
x
BREAKING NEWS

Vendimi i fundit i qeverisë/ Zbardhet harta e re e ujësjellësve, ja çfarë do të ndodhë me çmimet e ujit

Vendimi i fundit i qeverisë/ Zbardhet harta e re e ujësjellësve,
x
BREAKING NEWS

Vazhdon përplasja e fortë mes dy PD-ve, reagon Gjykata e Apelit dhe zbardh vendimin. Ja çfarë pritet të ndodhë ditën e sotme

Vazhdon përplasja e fortë mes dy PD-ve, reagon Gjykata e Apelit dhe
x
BREAKING NEWS

Video që po shpërndahet në mediat botërore/ Përkeqësohet shëndeti i Vladimir Putinit, ja çfarë bëri presidenti rus që vuri në siklet homologun taxhikistanas

Video që po shpërndahet në mediat botërore/
x

Gossip

Dj Dagz zbulon se kush do ta fitojë Big Brother

Dj Dagz zbulon se kush do ta fitojë Big Brother

Einxhel ishte pjesë e katër të preferuarve të publikut që duhet të shkojnë në finale. Bashkë me Donaldin, Beniadën dhe Ilirin, Einxhel deri më tani shihet në syrin e publikut si pjesë e spektaklit të madh që do të mbahet me 18 Shkurt.

Një mbështetje të madhe ka marrë dhe nga partneri i saj, Dj Dagz, me të cilin krijoi një lidhje gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother.

Dj nga Kosova ka postuar së fundmi një fotografi ku shihet bashkë me Einxhel në shtëpi, krahas së cilës shprehet se e dëshiron fituese. “#einxhelfituese”, ka shkruar Dagz në postimin e tij. Kujtojmë që Dagz u shpreh i zhgënjyer nga Donaldi për faktin se nuk e zgjodhi në zinxhirin e eliminimit. Duke iu referuar debateve me Einxhel, Dagz tha se do të donte që Donaldi të sillej siç ai ka respektuar Trixën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

Më të lexuarat