BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x
BREAKING NEWS

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton veprimin e Ramës

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton
x

Gossip

E vetmja banore e “BBV” që s’ka folur pas shpine, është kjo

E vetmja banore e “BBV” që s’ka folur pas shpine,

Melisa është një nga vajzat që u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në emisione të ndryshme ku së fundmi ishte dhe banore e “Big Brother Vip” në Kosovë.

Emri i saj ka qenë i komentuar ditëve të fundit por të paktën deri tash Melisa ka vendosur që të qëndrojë larg spekulimeve duke mos dashur t’i japë vëmendje gjërave që thuheshin rreth emrit të saj.

Këngetarja gjeti kohë që në rrjetin social ‘Instagram’ të bashkëbisedojë me ndjekësit e saj, ku nuk munguan as pyetjet e përgjigjet për qëndrimin e saj brenda shtëpisë dhe jashtë saj.

Melisa ka folur pa doreza për një prej banoreve të shtëpisë, Vivien, të cilën e konsideron si një mike besnike krahas banorëve të tjerë.

“Kur kam dalë kam parë se çfarë është thënë e çfarë është bërë në momente kur unë nuk kam qenë prezente në disa ambiente të shtëpisë dhe kam vënë re që e vetmja që nuk ka folur diçka për mua, që unë nuk e dija pas shpine ka qenë pikërisht Vivi. Madje më duket nuk ka folur kurrë për mua pas shpine prandaj e vlerësoj shumë si vajzë dhe e kam shumë xhan”, është shprehur Melisa.

E vetmja banore e “BBV” që s’ka folur pas shpine,

Me humor, këngëtarja ka thënë se do ta “grabisë” atë sapo të shkoj në Kosovë se ndryshe nuk ka si ta takojë.

Ndërsa për banorët tjerë, Melisa, shpesh ka komentuar hatër-mbetjet që ka me ta dhe si duket postimi i saj i fundit është një mesazh për ish-banorët.