BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Shqipëria zgjohet nga lëkundjet e tërmetit, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Shqipëria zgjohet nga lëkundjet e
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri në alarm nga rreziku i hetimeve, mohon zërat dhe ju çon mesazh prokurorëve

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri
x
BREAKING NEWS

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non grata”, e ardhmja e tyre është burgu, koha të japin llogari për aferat ku janë zhytur

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non
x
BREAKING NEWS

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera, valë procedimesh gjatë vitit 2021, shtohen dosjet e korrupsionit në duart e specialëve

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera,
x
BREAKING NEWS

Izet Haxhia nxjerr prapaskenat e forta: S’e nxora unë në pritë, para se të vritej kishte një takim me Sali Berishën! Ja kush e qëlloi Azem Hajdarin dhe si ndodhi krimi

Izet Haxhia nxjerr prapaskenat e forta: S’e nxora unë në
x
BREAKING NEWS

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët nuk përmbahen, shpërthejnë në lot

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët
x
BREAKING NEWS

Certifikata e vaksinimit papritur del me datë ‘skadence’/ BE-ja merr vendimin: Ja kur do t’ju duhet të merrni dozën e 3 për të lëvizur lirisht

Certifikata e vaksinimit papritur del me datë ‘skadence’/
x
BREAKING NEWS

Stuhia e fuqishme do të godasë vendin tonë, mësoni si do ndryshojë moti mbrëmjen e sotme dhe çfarë pritet të ndodhë nesër (Ndiqni gjithçka LIVE)

Stuhia e fuqishme do të godasë vendin tonë, mësoni si do
x

Gossip

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para ndërhyrjeve estetike në fytyrë, nuk do ta njihnin aktoren

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para

Aktorja Arjola Demiri ka tërhequr shpeshherë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjete sociale me linjat trupore seksi. 37-vjeçarja nga Tropoja është komentuar jo vetëm për fizikun, por edhe për tiparet në fytyrë, që shumë vajza do të donin t’i kishin.

Mirëpo, së fundmi në rrjet po qarkullon një video, e cila tregon se si dukej Arjola para se të bëhej e famshme. Videoja , e publikuar në “TikTok”, është realizuar gjashtë vite më parë, kur aktorja po jepte një intervistë për mediat.

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para

Krahasuar me tiparet që ka sot, duket qartë se artistja ka bërë disa ndërhyrje në fytyrë, por më e dukshmja është ajo në hundë. Gjithashtu, Demiri ka bërë ndërhyrje edhe tek buzët.

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para

Arjola Demiri është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe arsyeja kryesore që fshihet pas këtij vendimi të vështirë për të, është çmimi i madh prej 100 mijë eurosh. Aktorja ka treguar se është shumë e vështirë të rrisësh tre fëmijë e për këtë arsye e ka parë si mundësi këtë spektakël televiziv.

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para

Gjatë qëndrimit brenda, Demiri ka treguar se si e zbuloi tradhtinë e ish-bashkëshortit, të cilin e fali për gjashtë vite, derisa erdhi një moment që nuk duroi dot më dhe u largua nga shtëpia së bashku me tre fëmijët e saj.

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para

Fotot e Arjola Demirit bëhen virale në rrjet! Ja si duket aktorja para

Më të lexuarat