BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania degjeneron Oltën pas kërcënimeve për Efin dhe Kiarën: Nëse ti ke “As”-a në dorë unë për ty kam “dy Joker-a”

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania degjeneron Oltën pas

Deklaratat e Olta Gixharit për Efin dhe Kiarën brenda shtëpisë së “ Big Brother VIP” kanë bërë xhiron e rrjetit përgjatë këtyre ditëve.

Ndërkohë, Mikela ka reaguar në një postim në Instagram duke u shprehur se nëse Olta ka “As-a” nën mëngë, ajo ka “Joker” për Oltën.

Gjatë një debati me Luizin, aktorja ka “kërcënuar” se di shumë gjëra për dy vajzat duke u shprehur se Tirana është e vogël dhe se me informacionet që ka mund t’i nxjerrë menjëherë nga shtëpia.

“Do i nxjerr të gjitha gjërat që di për Kiarën. Tirana është e vogël. Kam arsenal, di gjëra plot. Do i rreshtoj të gjitha për Kiarën, e di sa shumë di? Avash-avash”– tha Olta për Kiarën, ndërsa për ish-konkurrenten e “Prër’puthen” u shpreh:

“Edhe asaj tjetrës Efit i kam gjëra, që ajo nuk e ka idenë që unë i di. Atë po të dua, me një fjali e nxjerr jashtë.”

Sakaq, ka ardhur dhe reagimi i shoqes së ngushtë të Efit, Mikelës e cila ueleminua disa javë më parë nga “BBVIP”. Me anë të një videoje në “InstaStory”, ajo ironizoi deklaratën e aktores ku shprehej se nëse ajo kishte “As-a” në dorë, atëhërë për Oltën ka “dy Joker-a”.

Pra duke lënë të nënkuptonte se informacionet që Mikela ka për aktoren janë më të forta dhe që mund ta dëmtojnë atë.

“E kam parë, si gjithmonë nuk surprizohem nga Olta që është super-mashtruese, Më vjen keq që nuk e kam përballë që t’i them, “nëse ti Olta paske “As-a” nën mëngë për Kiarën dhe Efin, më lejo të të them që për ty kam dy “Joker-a” në dorë”– tha Mikela.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania degjeneron Oltën pas