BREAKING NEWS

Gazetari plas deklaratën e fortë: Sulmet kibernetike u kryen nga territori shqiptar, ja pse e bllokuan sistemin TIMS

Gazetari plas deklaratën e fortë: Sulmet kibernetike u kryen nga
x
BREAKING NEWS

Parashikimi i motit, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Parashikimi i motit, çfarë pritet të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Haaland ka shënuar 103 gola në 100 paraqitjet e tij të para në ligë në Evropë, ja sa ka Messi dhe Ronaldo?

Haaland ka shënuar 103 gola në 100 paraqitjet e tij të para
x
BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x

Gossip

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka punuar si spikere lajmesh në këtë TV (FOTO)

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Grida Duma është politikania më me stil dhe tërheqëse në Shqipëri.Siç duket këtë bukuri e ka genetike, pasi edhe e motra e deputetes demokrate nuk mbetet pas.

Motra e Gridës quhet Geris dhe ka një vajzë të vogël të quajtur Illyria.Ajo u bë e njohur për publikun në vitin 2019, pikërisht në ditën e dasmës së saj, ku prezenca e deputetes bëri që ky event familjar të përflitej edhe në media.

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Geris Duma e ka ndërtuar jetën e saj në Nju York ku punon në një bankë, ndërsa kur jetonte në Shqipëri punonte si spikere lajmesh në televizionin “Scan”.

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Sakaq kujtojmë që tre ditë më parë deputetja e PD, Grida Duma nisi pushimet! Ajo ndau në rrjetet sociale një foto me mbesën e saj.

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruante Duma krahas fotos me vogëlushen.

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

 

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka