BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x
BREAKING NEWS

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në gjykatë PD-në, ja çfarë do ndodhë me “Foltoren” pas gjykimit të Apelit

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta/ Shkoi për të vrarë, por ra në pritë! Del në skenë emri që tradhtoi Nuredin Dumanin në Papër të Elbasanit

Zbardhen detajet e forta/ Shkoi për të vrarë, por ra në
x

Gossip

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë ëmbëlsirat, Arbana Osmani ndihmon Beniadën për recetën e duhur për ta gatuar vetëm për vete në shtëpinë e 'Big Brother'

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë

Kjo për shkak të dënimit që konkurrentja mori pasi kishte dëmtuar gjatë javës një nga raftet e dollapit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Këtë mëngjes, Beniada pyeti se “për sa kohë, nuk mund të hajë nga ëmbëlsirat”. Ndërkohë, ajo nisi të mendojë për një ëmbëlsirë që mund ta konsumojë vetë. Modelja mori librin e recetave të Arbana Osmanit, ndërsa tha se do të bëjë një recetë të shijshme, që nuk do e ndajë me të tjerët, pasi ata shijuan ëmbëlsirat e pastiçerisë.

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë

Më të lexuarat