BREAKING NEWS

Elections for the leader of PD / Spartak Ngjela reveals the behind the scenes 'bomb' and warns Sali Berisha: Here is how his perverted and shy staff lied

Elections for the leader of PD / Spartak Ngjela reveals the behind the scenes
x
BREAKING NEWS

“Where is SPAK? Why does not he complete this file ”/ Taulant Balla explodes against Sali Berisha and his family and leaves nothing unresolved: Money laundering with ...

“Where is SPAK? Why does not he complete this file ”/ Taulant Balla
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha said that he could have been killed, Talo Çela 'resurrected' and made this move from the escape, Klodiana Lala gives details

Artan Hoxha said that he could have been killed, Talo Çela
x
BREAKING NEWS

Powerful explosion near a gas station in Shkozet, there are injured

Powerful explosion near a gas station in Shkozet, there are injured
x
BREAKING NEWS

For more than 3 decades in the justice system, KPC dismisses the well-known prosecutor (NAME)

For more than 3 decades in the justice system, KPC dismisses the well-known
x
BREAKING NEWS

SPAK another powerful blow / Launches property investigations for 32 'VIP' names that caused a stir in the mega-operation, in the "sieve" bank accounts and real estate

SPAK another powerful blow / Launches property investigations for 32
x
BREAKING NEWS

The meeting in the Law Commission for the election of the new President lasts only 3 minutes, here is what is expected to happen today at 18:00

The meeting in the Law Commission for the election of the new President lasts
x
BREAKING NEWS

'Bomb' by Arian Çani, reveals the sudden move that Prime Minister Rama will make very soon: He did not leave it at that

'Bomb' by Arian Çani, reveals the sudden move that Prime
x

Lifestyle

Stormy day will be Monday for those who are in a relationship, learn what the horoscope says about each of you

Stormy day will be Monday for those who are in a relationship, learn what the

Aries

Born on: March 21 - April 19

You need to think twice before saying something to your partner, as a small mistake can cost you dearly. Singles will not tire too much to find the man of their heart. They did not even think that things could go their way. In the financial plan you will achieve the goals you had set for yourself and the situation will improve.

Taurus

Born on: April 20 - May 20

Nothing is going to go as you thought. You had expected debates and conflicts from the stubbornness shown, but here the atmosphere in the relationship will be joyful. Singles need to reflect a few times before making love statements as they may hurt themselves. The budget will be good, so you will allow yourself some extra spending.

Gemini

Born on: May 21 - June 20

You will agree with your partner and you will be ready to do something different than usual. The important thing is that the emotions are going to be extraordinary. Singles will start secret love affairs which can bring you endless emotions. With expenses continue to be careful, especially if you have also taken on debts recently.

Crab

Born on: June 21 - July 22

The stormy day will be Monday for those in a relationship. You will be stubborn and insist that what you say is right. It may be so, but you need to find a way to explain it to the person you have in your arms calmly. Singles will be unlucky in love. The state of finances will be very delicate. Do not spend on things that are not important.

Leo

Born on: 23 July - 22 August

Uranus, Neptune and Venus will create a fantastic environment for you to fall in love the way you lovers feel. You will really feel for miracles. Singles will not think twice about agreeing to go out with someone. The budget will start to stabilize slowly. You will be more logical with every step you take.

Virgo

Born on: 23 August - 22 September

Ditë e privilegjuar do jetë për të gjithë ata që kanë dikë në zemrën e tyre. Do i shprehin ndjenjat me mënyra nga më të ndryshmet dhe kënaqësitë do jenë të forta. Beqarët nuk do jenë ende në humor për të pranuar edhe aventura. Për dashurinë e madhe duhet të presin ende disa kohë. Financat kanë për të qenë të mira dhe nuk do gjendeni aspak në vështirësi.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Do ndiheni të lire të bëni atë që do dëshironi ju të dashuruarit dhe do e shfrytëzoni çdo moment pranë partnerit/es tuaj. Beqarët do jenë akoma më me fat dhe do afrojnë pas vetes një person që të gjithë e kanë lakmuar. Ja që ndonjëherë jeta vjen ndryshe edhe nga sa mund ta ëndërrosh. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe maturi prandaj nuk do ketë probleme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ka rrezik të mos i qëndroni besnik partnerit/es tuaj dhe kjo do sjelle probleme vërtet serioze për ju. Për disa do jetë edhe fundi. Beqarët duhet të tregohen akoma më të duruar në mënyrë që të gjejnë personin më të përshtatshëm. Po u nxituan nuk do fitojnë asgjë përveçse do brengosen. Në planin financiar do jeni të arsyeshëm dhe nuk do keni asnjë problem.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ditë e qetë për ata që janë në një lidhje. Bëni thjesht atë që do ndieni pa menduar për të ardhmen. Beqarët nuk do duan të bëjnë ndryshime të statusit dhe do i refuzojnë mundësitë që do iu jepen. Buxhetin do e keni gjithë kohës nën kujdes, prandaj nuk do ju dalë asnjë e papritur. Do arrini madje të shlyeni edhe borxhet e hershme.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Edhe pse do mundoheni shumë nuk do arrini dot të vendosni dialogun në jetën tuaj në çift. Partneri/ja do jetë kokëfortë dhe nuk do pranoje që ka gabime. Beqarët duhet ta lënë veten të lire dhe të dalin me këdo që do i ftojë. Financat pas një periudhe goxha të trazuar më në fund do jenë paksa më të qëndrueshme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Do ndodhin gjëra të jashtëzakonshme në jetën tuaj në çift dhe çdo çast do përjetoni kënaqësi të veçanta. Pranoni të dilni edhe nga rutina e përditshme. Beqarët do realizojnë në mënyrë të çuditshme disa takime dhe e ardhmja do ju ndryshojë përnjëherë. Ne planin financiar do jenë kushtet ideale për të marre masa dhe për ta ndryshuar situatën.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

A breeze of jealousy risks bringing problems into your life as a couple. You will always think as if your partner is cheating on you or is ready to do it. Singles will seduce all the time, but still do not have to find the blue prince. The budget will be satisfactory and you will be able to carry out the expenses you have thought of without fear. You will also pay off debts.