BREAKING NEWS

"We are facing the big event", Spartak Ngjela makes the sensational prediction for Albania: It depends on Rama and ...

"We are facing the big event", Spartak Ngjela makes the sensational
x
BREAKING NEWS

Well-known Italian journalist warns of China's scary plan that is alarming NATO: After Putin, here is the "earthquake" that will cause Xi Jinping 

Well-known Italian journalist warns of China's scary plan that is alarming
x
BREAKING NEWS

What is expected to happen? Spartak Ngjela issues 'bomb' warning

What is expected to happen? Spartak Ngjela issues 'bomb' warning
x
BREAKING NEWS

Albanian sport in mourning, the former volleyball player of the National Team (NAME) dies

Albanian sport in mourning, the former volleyball player of the National Team
x
BREAKING NEWS

Explosive with explosion in a hotel in Saranda, the first information is revealed

Explosive with explosion in a hotel in Saranda, the first information is
x
BREAKING NEWS

"It is a horror, only villas and palaces are built here", Brace bites Rama again for the cows

"It is a horror, only villas and palaces are built here", Brace bites
x
BREAKING NEWS

They manipulated the result of the April 25 elections in Elbasan, who are the CEAZ members who ended up in police custody

They manipulated the result of the April 25 elections in Elbasan, who are the
x
BREAKING NEWS

"The most horrific murder that could exist", the lawyer reveals new details from the barbaric execution of the 18-year-old by his partner and friend: I was horrified when I saw the autopsy report, Marigona was forced to use…

"The most horrific murder that could exist", the lawyer reveals new
x

Lifestyle

You will experience strong emotions, here is what awaits you today according to your horoscope sign

You will experience strong emotions, here is what awaits you today according to

Aries

Born on: March 21 - April 19

This Monday 23 are coming good things in love, chances for new acquaintances as well as there is a good recovery for those who have had relationship problems. At work, however some delays and procrastination are possible, but do not lose patience!

Taurus

Born on: April 20 - May 20

Beautiful emotions are coming, the Moon is favorable, if you are single just look around. At work, on the other hand, try not to get too nervous.

Gemini

Born on: May 21 - June 20

In love this moment is quite reflective, you are not feeling pleasure! At work, a storm is approaching, so be careful not to feed unnecessary controversy!

Crab

Born on: June 21 - July 22

In love, a phase of recovery will soon begin, people you worry about being close to are coming closer. At work try to change a little, but be careful. It is better to stay calm because the confusion is rampant and you can get in vain!

Leo

Born on: 23 July - 22 August

In love, if you have had to face any misunderstanding, now is the time to recover. Important news comes to work especially if you have a pending lawsuit!

Virgo

Born on: 23 August - 22 September

Nëse keni nevojë të sqaroni dashurinë tuaj, kjo është koha e duhur, sepse në verë do t’ju duhet të merreni me çështje të tjera. Në punë, kujdes me shpenzimet. Në të kaluarën sigurisht që nuk ju është dashur të përballeni me telashe për të pasur një nivel të mirë financiar. Por tani jeni prekur dhe ju!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Nëse ndjeni nevojën të flisni për një çështje, me anëtarë të familjes, më mirë bëjeni tani, ose në çdo rast deri të hënën dhe të martën Në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm me paratë dhe të keni kujdes nga nervozizmi. Vonesat apo zvarritjet ju bëjnë pak gjaknxehtë!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Gjatë fundjavës në dashuri ju është dashur të kaloni një test të mirëfilltë, mos u mërzitni, tani fillon faza e rikuperimit. Në punë është më mirë të ecni me plane dhe të bëni të tilla, por kujdes në fushën e investimeve sepse Saturni është në dizavantazh!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Pak pavendosmëri në dashuri, e kështu dhe java nis me pak konfuzion. Në punë, përpiquni të largoni ca barrë që mbani mbi shpinë, të paktën për këto 48 orë deri në nisje të së mërkurës!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Dielli është kthyer në anën tuaj dhe ditët në dashuri premtojnë gjëra të mëdha. Në punë vijnë propozime të reja. Por mos bëni diçka të re nëse nuk jeni plotësisht të bindur!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Good news in love, try to let yourself go downstream. At work, you better stay calm because only then will everything improve. Remember, everything in its time!

Pisces

Born on: February 19 - March 20

Good news in love because the Moon is on your side. Try to let yourself be released into a field where passions are overwhelming, boundless. At work, how do you get back into the game? Well, you have to experiment, do new things!