BREAKING NEWS

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë me motin më 1 Shkurt

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do
x
BREAKING NEWS

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?", drejtuesi demokrat në Fier i jep përgjigjen e fortë Berishës: Ish-politikani i korruptuar vetëm vjell vrer sepse ka inat se...

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?",
x
BREAKING NEWS

Edi Rama jep lajmin e mirë: Kemi menduar dhe për fëmijët

Edi Rama jep lajmin e mirë: Kemi menduar dhe për fëmijët
x
BREAKING NEWS

Deklarata e bujshme e Lulzim Bashës: Dy dëshmitarë kyç mund të çojnë pas hekurave gjysmën e qeverisë Rama

Deklarata e bujshme e Lulzim Bashës: Dy dëshmitarë kyç
x
BREAKING NEWS

Gazment Bardhi i përgjigjet akuzave të Sali Berishës: Sulme të pa padenja, por të padëmshme

Gazment Bardhi i përgjigjet akuzave të Sali Berishës: Sulme
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat e forta për drejtuesin demokrat në Fier: Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?

Sali Berisha nxjerr prapaskenat e forta për drejtuesin demokrat në
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata epidemiologjike
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha përballet me surprizën e pakëndshme rrugës për në Korçë, ndërhyn urgjent policia

Lulzim Basha përballet me surprizën e pakëndshme rrugës
x

Aktualitet

Zbulohet lidhja! Në krah të njëri-tjetrit në 2011, Erigers Mihasi do të merrte hak për Santiago Malkon

Zbulohet lidhja! Në krah të njëri-tjetrit në 2011, Erigers

Atentati i pak ditëve më parë ku u ekzekutua Erigers Mihasi bashkë me mikun e tij në Astir, ende është e rrethuar me mister ndërkohë rreth autorëve nuk ka asnjë informacion apo dyshime.

Që në orët e para pas atentatit u përfol për një lidhje të mundshme mes vrasjes së Santiago Malkos dhe Mihasit të cilët konsideroheshin persona shumë të afërt me njëri tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme është publikuar një foto e vitit 2011 ku të ndjerët Santiago Malko dhe Erigers Mihasi shihen në shoqerinë e njëri-tjetrit.

Fotoja është publikuar në emisionin “Shënjestër”.

“Erigers Mihasi njihej edhe si miku i Santiago Malkos. Ish-policit të ekzekutuar, më 28 gusht 2019, në rrugën ‘Xhanfize Keko’, në zonën e Xhamllikut në Tiranë.

Mihasi e konsideronte Santiago Malkon si vëllain e tij. Informacionet thonë se ai u betua se do të merrte hak për vrasjen e tij…”- tha gazetari duke hedhur dyshime mbi motivet e vrasjes së tij në Astir.