BREAKING NEWS

The criminology expert is surprised with the statement: Drugs are brought in by fishing boats, but also by civilian planes

The criminology expert is surprised with the statement: Drugs are brought in by
x
BREAKING NEWS

The former candidate of the DP points out the culprits of the division of the opposition, he does not spare the former prime minister and Alibeaj

The former candidate of the DP points out the culprits of the division of the
x
BREAKING NEWS

Why did the DEA land in Albania? Expert Karamuço uncovers the behind-the-scenes and confronts the minister: Here are how many agents have come

Why did the DEA land in Albania? Expert Karamuço uncovers the
x
BREAKING NEWS

The former Prosecutor of Serious Crimes explodes the 'bombshell' statement: Here is the city that consumes the most cocaine in Albania

The former Prosecutor of Serious Crimes explodes the 'bombshell'
x
BREAKING NEWS

"Luizi has received a second of the views of Joe Biden"/ Rakipi asks Fevziu about the spectacle that has "stuck" the Albanians: They are leaving en masse, who is left is immersed in the vanity of Big Brother

"Luizi has received a second of the views of Joe Biden"/ Rakipi asks
x
BREAKING NEWS

"McGonigal"/ The former president of the American House breaks the statement: There is information that has not been published and...

"McGonigal"/ The former president of the American House breaks the
x
BREAKING NEWS

"You know better about these things, but you won't talk!"/ Debate breaks out in the studio, Rakipi is caught with Fevziu about contraband oil and oligarchs

"You know better about these things, but you won't talk!"/ Debate
x
BREAKING NEWS

Alimehmeti talks about the registration of DP in the CEC: When we say the law, we should not hide behind our fingers

Alimehmeti talks about the registration of DP in the CEC: When we say the law,
x

Lifestyle

Horoscope, here's what the stars have predicted for tomorrow

Horoscope, here's what the stars have predicted for tomorrow

Aries

Today there will be only sun for you who are in a relationship. You will admit the mistakes you made and find a great way to apologize. Singles, even if they don't want to, cannot avoid love at first sight. For finances, the prospects will be good. If you do a more careful management, there can be many improvements.

Taurus

Today will be a positive and special day for those who are in a relationship. Joy and harmony will prevail all the time in your life. Singles should be more honest with the people they will meet in order to create a really strong and serious relationship. In the financial plan, the problems will be consecutive and you will not feel calm at all.

Gemini

Your life as a couple will be very good throughout this day, however, both parties will think to add more joy to the situation. Every moment has to be fantastic. Singles will fall in love with an old friend and will be shy to express their feelings. For finances, the sky will be at an advantage and the situation will have many improvements. You can also make any additional investment.

The crab

Listen more to your partner during this day and try not to go against him for anything. He will not be in the right mood and when you least expect it, you can have strong arguments. Singles will have a few dates, but none of the people will fill their minds completely. In the financial plan, you will fix the problems you had and you will be calmer.

Leo

Do jeni me sensuale dhe me shprehës ndaj partnerit ju te dashuruarit. Marrëdhënia me te ka për te qene gjithë kohës e mbushur me emocion. Beqaret me ne fund do ndihen gati për te filluar edhe aventura kalimtare, mjafton qe te mos qëndrojnë me vetëm. Ne planin financiar gjerat nuk do jene shume te lehta, por me maturi, përkujdes dhe këmbëngulja mund t’ia dilni.

Virgjeresha

Fati do ju buzëqeshë ju te dashuruarve sot dhe marrëdhënia me partnerin do përmirësohet aq shume saqë te gjithë do ju kenë zili. Beqaret do kenë goxha njohje, por do preferojnë t’i marrin gjerat shtruar dhe do presin pak para se te hedhin hapa. Me buxhetin çdo gjë do ece me se miri nëse i kryeni me kujdes shpenzimet. Hua mos jepni sepse gjendja juaj nuk do jete ne periudhën me te mire.

Peshorja

Sot do i jepni prioritet jetës tuaj familjare dhe jo partnerit ne veçanti. Nëse nuk jeni te fejuar apo te martuar kjo gjë nuk do përbëjë problem, por nëse keni thjesht një lidhje, ai qe keni ne krah do mërzitet. Me mire shpjegojani situatën. Beqaret me mire te mos hedhin hapa sot sepse mund te zhgënjehen. Yjet do ju mbështesin ne planin financiar dhe gjendja do ketë përmirësime te vazhdueshme.

Akrepi

Dialogu do rikthehet sot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin ka për te pasur goxha përmirësime. Beqaret do kenë fat me shumice dhe asgjë ne jetën e tyre nuk ka për te qene me si me pare. Zemra do ju rrahe shume me fort dhe do e kuptojnë se jeta qenka vërtet e bukur. Shpenzimet kryejini me kujdes dhe maturi ne mënyrë qe te mos keni tronditje.

Shigjetari

Dite e ngrohte do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Pranë partnerit do përjetoni emocione te papërshkrueshme dhe nuk do dëshironi qe ai te largohet për asnjë çast. Beqaret duhet te bëjnë ende pak durim ne mënyrë qe te gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar nuk priten vështirësi, prandaj mund t’i kryeni pa frike edhe disa shpenzime te menduara.

Bricjapi

Dite e zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Për fat te mire nuk do keni as debate me partnerin. Beqaret mire është te mendohen disa here para se te dalin me dike sepse mund te bëjnë gabime. Financat nuk do jene te këqija, por as aq te mira sa për te shpenzuar me sy mbyllur për çdo gjë qe do doni.

Ujori

The difficulties you have experienced recently in your life as a couple will make you trust your partner more. Both of you together managed to overcome the challenges that came your way. Single women will continue to meet several people, but they will not feel ready to take further steps. Finances will be very delicate and you will often find yourself in great difficulties.

Pisces

Today will not be a good day for lovers. In many moments, you will get bored and angry with what you have on your side. Singles will have a promising meeting, which will completely change their lives and make them feel fulfilled. If you have recently managed your budget with care and foresight, the situation will be excellent even today.