BREAKING NEWS

Why are investigations 'sparing' the opposition? The well-known lawyer reveals the 2 strong reasons behind the scenes of SPAK: Public pressure...

Why are investigations 'sparing' the opposition? The well-known lawyer
x
BREAKING NEWS

The arrest of Dako, the well-known lawyer explodes the SPAK 'bomb': He accused the former mayor of abuse of office, only to save him from... 

The arrest of Dako, the well-known lawyer explodes the SPAK 'bomb': He
x
BREAKING NEWS

Buying votes in the May 14 elections, an arrest warrant is issued by SPAK

Buying votes in the May 14 elections, an arrest warrant is issued by SPAK
x
BREAKING NEWS

"There is no power now", the well-known deputy comes out with an urgent appeal to Kurti: Ask him for forgiveness...

"There is no power now", the well-known deputy comes out with an
x
BREAKING NEWS

Tensions in the north, Ramush Haradinaj reacts strongly to the president and prime minister of Kosovo

Tensions in the north, Ramush Haradinaj reacts strongly to the president and
x
BREAKING NEWS

The well-known politician harshly attacks the opposition MPs: There is no reflection in DP, they only want the post of chairman

The well-known politician harshly attacks the opposition MPs: There is no
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu reveals the "terrible" behind the scenes, here's what Albin Kurti's war with the USA brings

Kreshnik Spahiu reveals the "terrible" behind the scenes, here's
x
BREAKING NEWS

The draft proposal for the association, the well-known journalist "revealed" the scenario: Scandalous, Rama advocates for the Serbs in Kosovo

The draft proposal for the association, the well-known journalist
x

Lifestyle

Horoscope for tomorrow, here's what the stars predict

Horoscope for tomorrow, here's what the stars predict

Aries

Take advantage of the positive influence of Mercury to improve your relationship as a couple today. Be as honest as possible with your partner. Single women would do well to be more careful with the people they would seduce. There may be those who will only seek to make fun of them. In the financial plan, you will have the right energy to stabilize the situation as soon as possible.

Taurus

You will have some problems in your married life today. Don't be stubborn, but tolerate it from time to time. Only in this way would you be able to clarify the situation. Singles, you will have an important meeting. Take advantage to go to the cinema with him or to see a beautiful theater performance. In the financial plan, everything will go well. You will restore the balance in a little while.

Gemini

You will think of life as a couple as a beautiful adventure today and you will be ready to experience new emotions. Some can even make you crazy. Finally, the singles will stabilize their life as a couple thanks to an important meeting that their friends will prepare. The financial sector will be calm. Take advantage of this situation to make the most necessary expenses and pay off debts.

The crab

Jupiter will greatly influence the love sector of couples. In general, you will feel good and you will not have arguments. There are many opportunities to fall in love during this day when you are alone. When you least expect it, you will meet the person of your dreams, after whom you will be amazed. In the financial plan, you must respect some strict rules that you have set for yourself so that you don't have problems.

Leo

Tregohuni me te disponueshem për partnerin gjate kësaj dite dhe pranoni disa sugjerime qe ai do iu beje ne lidhje me sjelljen. Beqaret do influencohen negativisht nga Saturni. Me mire qëndroni edhe sot vetëm nëse nuk doni te vuani ne te ardhmen. Mundësitë për te krijuar lidhje nuk do jene te mira. Financat do jene te mbrojtura gjate gjithë kohës. Vazhdoni me te njëjtën maturi.

Virgjeresha

Qetësia do mbizotëroje gjate gjithë kësaj dite sot ne jetën tuaj ne çift. Planetët do kujdeset qe komunizmi ndërmjet jush dhe partnerin te mos shkëputet. Beqaret do fiksohen keq pas dikujt qe nuk ia vlen. Mos merrni vendime për te cilat te pendoheni. Për financat do kujdeset Venusi. Ai do e mbroje këtë sektor dhe nuk do iu lejoje te shpenzoni me shume sesa duhet.

Peshorja

Dite e vështirë kjo e sotmja për te dashuruarit. Do debatoni ashpër me partnerin dhe do prekni disa tema delikate. Kujdes me gjithçka qe do thoni. Beqaret do kenë mundësi te shumta te krijojnë lidhje te qëndrueshme. Tregohuni te zgjuar qe te zgjidhni atë te duhurin. Ne planin financiar do jete momenti ideal për te konsoliduar situatën. Do jeni me te qete.

Akrepi

Ne planin sentimental ata qe janë ne një lidhje do e kenë paksa te vështirë te marrin vendime te rëndësishme. Merrni kohen e duhur për t’u menduar dhe për te reflektuar me kujdes. Beqaret do kenë aventura te këndshme dhe emocionuese, por asgjë me tepër sesa kaq. Ne planin financiar do bëni gjithçka qe keni ne dore për ta stabilizuar situatën.

Shigjetari

Dite e qete dhe pa asnjë vështirësi kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjerat do rrjedhin ashtu si duhet. Partneri do iu ndihmoje te merrni disa vendime me rëndësi për te ardhmen tuaj profesionale ose do iu ndihmoje me punët e shtëpisë. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare. Ne planin financiar Merkuri do ndikoje pozitivisht. Do jeni ma fat, prandaj kini parasysh numrin 141.

Bricjapi

Do kujdeseni shume për jetën ne çift sot dhe do e toleroni për gjithçka partnerin. Ne mbrëmje ai do iu përgatisë një surprize mbresëlënëse. Beqaret nuk duhet te dëshpërohen edhe pse nuk do kenë takimet e shumëpritura. Ka kohe për çdo gjë, sot kushtohuni me tepër kohe miqve. Maturi, maturi dhe vetëm maturi ne planin financiar. gabimi me i vogël do iu rrënoje.

Ujori

You who are in a relationship, do not hesitate to accept the invitations that your partner will make to try something new. He has thought of every detail. The sentimental life of single women will be more exciting during this day. You will have many meetings with interesting people and you will have a great time. In the financial plan, you will carry out important and long-term transactions.

Pisces

You who are in a couple will face serious problems during this day, which may put your future at risk. Without panicking, reflect clearly and then decide what to do. Singles will have a beautiful and exciting meeting. This time it's worth taking a risk and making a connection. In the financial plan, some difficulties are expected. Enlist the help of friends to pass them.