BREAKING NEWS

Ex-prosecutor Shkëlqim Hajdari warns of arrests of politicians: The deadline for the investigation of 6 files has expired, SPAK should be careful of the 'saboteur' who can shake the investigations and make an unprecedented mess, this is what is happeni...

Ex-prosecutor Shkëlqim Hajdari warns of arrests of politicians: The
x
BREAKING NEWS

The journalist who took the "scorching" video to SPAK about the "CEZ-DIA" affair reveals the hard details about Ilir Meta: The investigations have been completed, the communication of the accusation is expected, this is how the former president is tryi...

The journalist who took the "scorching" video to SPAK about the
x
BREAKING NEWS

Here is DASH's harsh blow to Sali Berisha, how the Americans overthrew the intrigues that the former prime minister is weaving to escape the arrest of SPAK

Here is DASH's harsh blow to Sali Berisha, how the Americans overthrew the
x
BREAKING NEWS

"Voice of America" ??publishes the alarming report that "shakes" the government: Corruption and state capture have increased significantly, secret agreements between political parties, majority officials and criminal groups are a concern

"Voice of America" ??publishes the alarming report that
x
BREAKING NEWS

The mother-in-law was the last witness, Ilir Meta cannot be held by the country, warns that SPAK can arrest him, the former president increases the threats against Altin Duman

The mother-in-law was the last witness, Ilir Meta cannot be held by the country,
x
BREAKING NEWS

"After the publication of the report about the agreement with Italy, Rama called the director of RAI 3"/ The prestigious Italian reveals the sensational behind-the-scenes: How the Albanian prime minister got angry during the phone conversation

"After the publication of the report about the agreement with Italy, Rama
x
BREAKING NEWS

The Committee on Foreign Affairs of the American Senate approves the "iron" law that will cause "earthquakes" in Albania, as all "non-women" persons and politicians and officials involved in corrupt affairs will be "brought to their knees" by justice. ...

The Committee on Foreign Affairs of the American Senate approves the
x
BREAKING NEWS

Brussels supports justice reform and encourages SPAK to root out corruption in Albania, the EU ambassador meets the heads of justice and defends Altin Duman after the attacks of Ilir Meta and Sali Berisha

Brussels supports justice reform and encourages SPAK to root out corruption in
x

Lifestyle

Horoscope for today, here are the surprises the zodiac signs have predicted for you

Horoscope for today, here are the surprises the zodiac signs have predicted for

ARIES


Thanks to the support and encouragement of Neptune and the Moon, today you will put on the table everything that calms you down and you will not overlook anything. The more open you are, the easier it will be to find solutions. You lovers will feel more liberated after noon and start planning romantic moments. The partner can also make gifts or promises. You singles will not look for exaggerated things and you will find simple and interesting people today. At work, ask to meet with your superiors and show them your achievements because that way they will pay more attention to you. Thanks to the help of some friends, you will start managing your finances better.

Taurus


The planets, especially Venus and the Moon, will help you follow the right strategy today and express your views. Tomorrow's horoscope does not promise significant problems for Taurus, most likely things will go better than expected. According to Horoskopi.vip, if you have a good relationship, don't put pressure on your partner and be more patient. Talk about everything with him, but don't insist on things. If you are single, reflect well and wait a while before taking steps. Know who you are dealing with first. At work, you will sometimes feel stuck in the morning hours. Calm down, talk to trusted colleagues and find a good solution. In the financial plan, you will be lucky.

Gemini


Tomorrow's horoscope offers Gemini not to hold back their emotions and feelings. Do as you see fit, but don't cross the line. Because today you will be attentive to everything and you will be able to benefit from every situation. If you have a relationship, you will get extremely close to your partner, you will fall in love with passion and you will put a lid on old problems. Both parties will be immensely pleased. If you are single, you will finally realize a fixed date as you had dreamed of and your heart will beat fast. What will happen today will change their future forever. At work you need to organize yourself a little better and take responsibility for every step. No problems expected today. You will know how to manage your finances and you will not find yourself in difficulties.

THE CRAB


Sot do jeni shumë të ndjeshëm dhe të brishtë prandaj nuk do arrini të thoni përherë jo. Horoskopi i së nesërmes i këshillon Gaforret që të mos e injorojnë zërin e tyre të brendshëm. Ju të dashuruarit nuk do kaloni një ditë të keqe, megjithatë do jeni shumë zemërmirë dhe do e lejoni partnerin të bëjë edhe disa gjëra të tepruara. Kujdes sepse nëse vazhdoni kështu një ditë ai do ju marrë nëpër këmbë. Ju beqarët më mirë mos mendoni të hidhni hapa sot sado mundësi të mira t’iu shfaqen. Yjet nuk e rekomandojnë këtë gjë. Në punë vërtet mund të vonoheni pak për të përmbyllur disa detyra, por askush nuk do ketë ankesa për cilësinë. Paratë do jenë të mjaftueshme për gjërat më të nevojshme.

LUANI


Saturni do ju nxitë të rrezikoni sot për të provuar aftësitë që keni. Horoskopi i së nesërmes e nxit Luanin të tregojë përmbajtje dhe qetësi: problemet janë të përkohshme dhe fati do t'ju buzëqeshë akoma. Ju të dashuruarit nuk do ndaleni asnjë moment së provuari gjëra të rreja. Partneri do ju bëjë disa propozime të çmendura dhe ju do i pranoni pa u menduar dy herë. Pasditja do jetë flakëruese. Ju beqarët do joshni, do flirtoni dhe do bëni gjithçka që të ndryshoni statusin. Edhe mund t’ia dilni, por duke nëpërkëmbur disa parime bazë. Në punë mund të bëheni edhe me nerva në rastet kur gjërat nuk do ju ecin si duhet. Kujdes mos veproni me inat sepse do gaboni rëndë. Financat do dobësohen sepse do jeni të fiksuar pas shpenzimeve edhe për gjëra pa lidhje.

VIRGJËRESHA


Horoskopi për nesër e këshillon Virgjëreshën të jetë i durueshëm. Edhe nëse përballeni me rrethana të paparashikuara, nuk duhet të supozoni më të keqen nga të gjitha opsionet e mundshme. Sepse, sot do keni aftësinë të rrëzoni çdo pengesë që do ju dalë dhe do arrini atje ku dëshironi. Nëse keni një lidhje asgjë nuk do arrijë ta prishë harmoninë tuaj, përkundrazi në mbrëmje do ndiheni vërtet si nëpër ëndrra. Partneri do ndihet më i sigurt se më parë dhe do ju bëjë një surprizë që do ju lërë me gojë hapur. Ju beqarët do keni disa njohje, por ka mundësi te vendosni të prisni edhe pak kohë për të filluar një histori. Në punë do keni disa takime me shefat dhe do merrni vesh disa të reja interesante. Paratë nuk do jenë ende të shumta, por përmirësimi sapo ka filluar.

PESHORJA

Sot do jeni në humor shumë të mirë, do mundoheni t’i bëni më të lehta situatat e ndërlikuara dhe do i mbani pranë ata që doni me të vërtetë. horoskopi i kujton Peshores se ngjarjet mund të zhvillohen sipas një skenari të paparashikueshëm. Prandaj, lini çdo shpresë për të ndikuar disi në atë që po ndodh, thjesht shkoni me rrjedhën e jetës. Nëse keni një lidhje nuk do ju shkojë aspak nëpër mend tradhtia dhe as nuk do tundoheni nga disa persona. Për ju është themelore forcimi i marrëdhënies dhe zgjidhje e problemeve të vogla. Nëse jeni ende beqarë më mirë shmangni krijimin e lidhjes sepse personat që do njihni sot mund t’iu lëndojnë. Sipas Horoskopit në punë askush nuk do ua ndalë vrullin për të ecur përpara. Sot mund të merrni edhe disa vendime. Në planin financiar mos prisni t’iu bien para nga qielli, por menaxhoni si duhet ato që keni.

AKREPI

Sot do jeni shumë optimistë dhe do mendoni përherë se çdo problem e ka një zgjidhje. Nëse keni një lidhje, në orët e para të mëngjesit mund të jeni paksa konfuzë, por duke folur me partnerin, duke shprehur mendimet, ndjenjat dhe brengat do arrini të gjeni një zgjidhje. Ju beqarët do merrni disa shkëndija se edhe ai që pëlqeni ka filluar të ndiejë për ju dhe kjo do ju gëzojë pamasë. Në punë do keni disa divergjenca mendimesh me kolegët, por deri në fund të ditës do arrini ta përfundoni edhe vetë atë që keni nisur. Sido që të jetë mirë është të mos mani mëri. Me shpenzimet do e lëshoni dorën pak më shumë sesa duhet.

SHIGJETARI

Për Shigjetarin, horoskopi i së nesërmes ofron një akordim pozitiv: ndryshimet nuk duhet të pranohen me armiqësi. Ndoshta jo gjithçka që ndodh nesër do t'ju sjellë gëzim, por edhe një përvojë negative mund të jetë e dobishme. Sepse ju do e keni të vështirë të veçoni të mirën nga e keqja. Nëse keni një lidhje do jeni shumë xhelozë për partnerin dhe kjo do ju pengojë të dashuroheni lirshëm me të. Përherë do keni hijen e dyshimit. Ju beqarët do keni një takim gjatë ditës, por e mira është të mos hidhni hapa. Personi që do ju afrohet nuk do jetë shumë i sinqertë. Në punë nuk do keni performanca shumë të mira dhe gabimet do jenë të njëpasnjëshme. As me shpenzimet nuk do bëni kujdes dhe situata do ju përkeqësohet jashtëzakonisht.

BRICJAPI

Sot do tundoheni nga eksperiencat e reja, por mirë është që t’i vini vetes disa kufij në mënyrë që të mos bëni gabime. Nëse keni një lidhje gjërat do ju ecin mirë. Partneri juaj do e adhurojë optimizmin që keni dhe do ju dashurojë pa kushte. Çastet e lumtura do mbizotërojnë gjithë kohës. Sipas Horoskopit ju beqarët do jeni të gatshëm për të filluar romanca pa u menduar gjatë nëse ato do zgjasin apo jo. Në punë do jeni të motivuar, energjikë dhe të pandalshëm. Askush nuk do ua kalojë dhe do i arrini të gjitha synimet që keni pasur. Gjendja financiare nuk do jete e keqe, por as e shkëlqyer.

UJORI

The Sun and Mercury will come together today and put you before the elections. If you're in a relationship and things haven't been going your way lately, it's better to end it than to make both parties suffer. If things have gone well for you up to now, you can consider taking them even further. You singles will be helped by the planet Mars and you will be able to express your feelings to someone. You have to wait a few days for an answer. At work, you will make considerable efforts and you will not be defeated even in the face of difficult challenges. For you, no matter how complicated things are, nothing is impossible. You will begin to fix your financial problems little by little.

Pisces

During today you will be more attentive and dedicated to personal matters than to work and to those around you, the Horoscope for tomorrow advises Pisces to be prepared for any surprise. If you have a relationship try to solve the problems you had as soon as possible and don't postpone anything for tomorrow as the situation can get worse. You singles will have acquaintances, but none of them will seem suitable to you. To avoid getting hurt, it's better to let these opportunities go and wait for the best. It will be a very quiet day for work. There will be neither serious difficulties, nor any achievements to stand out. Finances can improve after winning a lottery.