BREAKING NEWS

Here is who is the "VIP" prisoner who discovered all the crimes of Sali Berisha and Ilir Meta in 2018, SPAK should give him the status of repentant of justice, Idajet Beqiri uncovers the sensational behind the scenes and shows how the investigation of ...

Here is who is the "VIP" prisoner who discovered all the crimes of
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka under property investigation, here are the suspicious properties of the "kamikaze" of Reestablishment, the deputy starts attacks on SPAK from the panic of the cell

Flamur Noka under property investigation, here are the suspicious properties of
x
BREAKING NEWS

Here's who replaces Sali Berisha after June 20, how will "non-women" be kicked out of politics after a 6-month absence from the Assembly

Here's who replaces Sali Berisha after June 20, how will
x
BREAKING NEWS

KLSH lists the violations of Belinda Balluku, how she gave permits for wind farms in Protected Areas, here are the companies that will lead the deputy prime minister to prison

KLSH lists the violations of Belinda Balluku, how she gave permits for wind
x
BREAKING NEWS

Four senior police directors are expected to vacate their offices after the "Metamorfoza 4" operation, SPAK and BKH are preparing procedures for raiding offices and apartments

Four senior police directors are expected to vacate their offices after the
x
BREAKING NEWS

Concessions in health consume 5.3 billion ALL in 2023 alone, Klodian Allajbeu's Hemodialysis, Check Up, Sterilization and Laboratories zero transparency and investment in improving services, the report reveals

Concessions in health consume 5.3 billion ALL in 2023 alone, Klodian
x
BREAKING NEWS

Here is the file with documents that you must submit to the ISS from former soldiers, miners, oil workers, and all categories of pensioners if you do not agree with the calculation of seniority, another new scheme for pensioners who are heads of househ...

Here is the file with documents that you must submit to the ISS from former
x
BREAKING NEWS

The USA warns of the "non-women" declaration of the Democratic Party, the Democrats risk sanctions, the American Embassy declares a "bombshell", people who associate with Sali Berisha and his family should be careful

The USA warns of the "non-women" declaration of the Democratic Party,
x

Lifestyle

Horoscope for today, discover the surprises of the stars for your sign

Horoscope for today, discover the surprises of the stars for your sign

Aries

The romantic life of couples will be protected all the time. Jupiter would strengthen cooperation and communication. Singles will start a beautiful and very exciting adventure. You will feel better than recently and you will not complain about loneliness. If you do not reduce expenses, you will have big shocks in the financial plan. Avoid them.

TaurusThis will be a day of reflection for all those who are in a relationship. You will admit some mistakes you have made and know how to ask for forgiveness. For single women, there are many opportunities to have interesting and long-term meetings. Take advantage of these opportunities that will be given to you. In the financial plan, you will be very capable and you will manage your income more carefully. The situation will be stable.

Gemini

Jupiter will have a great influence during this day on the sentimental plan of couples. You will be more open with each other and express what you think. Single women will think a lot about family life and friends and will not have time for love. finances will be unstable so avoid big investments.

The crab

You will be in a very good mood for this day and you will be ready for some little madness as a couple. Your partner will be of the same opinion as you and will make you feel the best. Singles will meet their soulmate when they least expect it. The sun will help you in the financial plan and finally the balance will be established. Use it for any small expenses.

Leo

Life as a couple will not be very good during this day, so be careful with the steps you take. It's better to take things in stride and enjoy things little by little than to rush and make a mistake. Singles don't have to choose too much because everyone has flaws. Financially, the situation will not be good. You will have some difficulties and this will distract you.

Virgo

Jeta sentimentale e çifteve do jete e qete gjate kësaj dite. Ata qe kane kërkuar pasioni e madh do mërziten paksa, por ne fakt është me mire te reflektoni pak mbi atë qe doni te bëni. Beqaret edhe pse e ndiejnë shume peshën e vetmisë nuk duhet te nxitohen dhe te pranojnë ftesat pa u menduar. Ne planin financiar do kryen transaksione me rëndësi dhe situata do stabilizohet.

Peshorja

Te shumte do jene planetët qe do ndikojnë ne jetën tuaj sentimentale sot dhe do e bëjnë atë me te bukur. Shfrytëzojeni çdo sekonde qe do jeni pranë partnerit dhe do përjetoni emocione pa mbarim. Për beqaret do jete dite pa fat kështu qe me mire te mos ndërmerrni sfida. As financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, megjithatë probleme te mëdha nuk priten.

Akrepi

Ata qe janë ne një lidhje duhet te bëjnë kujdes gjate kësaj dite mos bien ne tundim. Do jene te shumte personat interesante qe do kërkojnë t’iu bëjnë për vete dhe ju mund te bini “pre” e tyre. Beqaret do e kenë me te vështirë për te kryer takimin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do tregoheni shume te zotet dhe pak nga pak do fillojnë disa përmirësime.

Shigjetari

Venusi dhe Marsi premtojnë një dite te bukur për te dashuruarit. Do i jepni shume rëndësi si intimitetit ashtu edhe fjalës. Mbrëmja do jete e zjarrte. Me ne fund edhe beqaret do kenë mundësi te provojnë shijen e dashurisë. Ai qe do ua tregoje këtë është një person qe e keni njohur prej kohesh. Ne planin financiar do keni fat. Pa shume përpjekje do e stabilizoni situatën.

Bricjapi

Dite e animuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do provoni disa eksperienca te reja dhe kjo do u mbaje zgjuar ndjenjat për partnerin. Beqaret do kenë takime te rëndësishme dhe interesante. Shfrytëzojini sa te mundni. për shkak te shpenzimeve te shumta qe do kryeni situata financiare do jete e paqëndrueshme. Beni kujdes!

Ujori

Te gjithë yjet do tregohen te sjellshëm me ju dhe do ua bëjnë ambientin edhe me harmonik. Do jeni gjate gjithë kohës entuziaste dhe do kaloni një dite te bukur. Beqaret duhet ta lënë vetëm te lire dhe te përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Problemet e vogla financiare duhet t’i merrni me seriozisht sot. Mos lejoni qe situata te përkeqësohet edhe me tepër.

Peshqit

The planets will not affect your life as a couple at all and may have some heated arguments. Try not to be too stubborn. For singles, there can be love at first sight. Look around at every moment. The financial sector will have some shocks. Reduce expenses as much as possible if you don't want to be left without any money. You can get by with less.