BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Lifestyle

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq fatsjellëse dhe çfarë duhet të bëni ju

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq

Që nga 22 janari, të gjithë planetët po lëvizin drejtpërdrejt (pra, asnjëri prej tyre nuk është në prapavijër), dhe me hyrjen në muajin shkurt, na jepet një datë që me rëndësi unike numerologjike: 3 shkurt ose 2/3/2023.

Sipas numerologjisë, kjo datë ka një energji të veçantë duke na inkurajuar të mendojmë më shumë për qëllimet tona dhe të shkojmë pas tyre.

Pothuajse si një numër engjëlli, numri 2323 shfaqet në formën e datës 2/3/23.

Sidoqoftë, në numerologji, datat interpretohen në të vërtetë bazuar në shumën e shifrave të tyre, të cilat mblidhen së bashku derisa të arrihet një numër njëshifror. Pra, 2/3/2023 është një datë që mishëron energjinë numerologjike të numrit 3, sepse 2+3+2+0+2+3=12 dhe 1+2=3.

Ky numër, 3, në përgjithësi është një ogur i mirësisë, krijimtarisë dhe kuriozitetit.

Numerologu Remington Donovan, thotë:

“Numri 3 është i sigurt, i drejtpërdrejtë dhe i bën gjërat të lëvizin.”

Kjo ditë është perfektja për të shkruar ëndrrat apo planet tuaja, për të vendosur një qëllim të qartë dhe të guximshëm, për të medituar dhe për të qenë falenderues.

Kjo ditë ju ofron dhe një mundësi për të reflektuar me veten, të shkuarën dhe të ardhmen.

Mbajeni shënim që tani dhe mos harroni ta shfrytëzoni si duhet!