BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata epidemiologjike
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha përballet me surprizën e pakëndshme rrugës për në Korçë, ndërhyn urgjent policia

Lulzim Basha përballet me surprizën e pakëndshme rrugës
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha tregon "postin" që ka marrë Yuri Kim në PD: Në emër të gjithë shqiptarëve mos…

Sali Berisha tregon "postin" që ka marrë Yuri Kim në
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja në qeveri, zbardhet vendimi i fundit

Ndryshime të reja në qeveri, zbardhet vendimi i fundit
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x

Politike

Berisha u përfshi në aksident duke u kthyer nga takimi i “Foltores”, reagon e shqetësuar Grida Duma: Dua ta shoh, s’më hapen pamjet...

Berisha u përfshi në aksident duke u kthyer nga takimi i

Deputetja Grida Duma është shfaqur e shqetësuar mbrëmjen e sotme teksa shikonte pamjet nga aksi Milot- Mamurras ku u përfshi në një aksident eskorta e ish-kryeministrit Sali Berisha. E ftuar në “Zonë e lirë”, Duma u përball me pamjet, por u ndërprenë pas pak sekondave. Deputetja nxori telefonin de nisi të kërkonte për lajmin e aksidentit, por siç duket nuk kishte vallë.  

Ajo u ankua me zë se s’po i hapeshin pamjet, ndërkohë që shtoi se i vinte mirë që nuk kishte pasur dëme të mëdha.

“Dua ta shoh, pse nuk më hapen pamjet? S’më hapen pamjet…Kush ishte i plagosuri, ishte një nga Kosova më duket. Fatmirësisht nuk kishte të plagosur. Shyqyr. Nuk kam valë jo, s’më hapen pamjet,”- tha Duma.